Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Amasya Çıkışlı
AMASYA ÇIKIŞLI MİNİ KARADENİZ TURU
26 Ekim 2019
29 Ekim 2019
656.25 TL
525 TL
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
26 Ekim 2019 - 29 Ekim 2019 Yarım Pansiyon
525 TL

AMASYA ÇIKIŞLI MİNİ KARADENİZ TURU

 

 

2 GECE 3 GÜN

 

 

BOZTEPE'DE SERPME KÖY KAHVALTISI 

 

 

KREDİ KARTLARINA 3 - 6 TAKSİT İMKANI !

 

 

 • 1. Gün 26 Ekim Cumartesi
  Ordu – Boztepe – Trabzon – Ayasofya – Atatürk Köşkü – Kazaziye – Rize - Fırtına Vadisi – Çamlıhemşin - Ayder Yaylası - Gelin Tülü Şelalesi - Kalegon

  2:30 Amasya Otogar noktasından hareket ile Ordu'ya gitmek üzere rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları ve çeşitli araç içi ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz.

  Öncelikle Boztepe’den Ordu ve Karadeniz’in muhteşem manzarasını seyrediyoruz. İkramımız olan serpme köy kahvaltısını yaptıktan sonra yola çıkıyoruz. Teleferikle Boztepe’den indikten sonra Trabzon merkezde bulunan Atatürk’ün Köşkünü ve 13.yy Bizans kilisesi olan bugünkü Ayasofya Camisini geziyor ve Kazaziye sanatı hakkında bilgilendirildikten sonra alış veriş imkânı sunuyoruz. Buradan dünyada korunma altındaki 200 Ekolojik bölgeden biri olan Fırtına Vadisi’nde dere kenarında öğle yemeği molası veriyoruz. Dileyen konuklarımız Fırtına deresinde heyecanlı bir rafting turu yapabilir. (ekstra) Rafting molası sonrası Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. Kal egon mevkiini ve Gelin tülü Şelalesi’ni gördükten sonra yörenin ünlü kaplıcalarından yararlanma fırsatı sunuyoruz. Buradan konaklayacağımız otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemek sonrası yöresel tulum eşliğinde horon ziyafetine davetlisiniz.

   

 • 3. Gün 26 Ekim Cumartesi
  Rize – Rize Bezi - Uzungöl – Of – Çay Fabrikası - Sümela Manastırı - Sürmene

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Geleneksel Rize Bezinin tanıtılacağı bir atölye ziyareti sonrasında Uzungöl’e hareket ediyoruz. Göl kenarındaki restoranımızda öğle yemeği molası veriyoruz. Burada Göl etrafında yürüyüş veya diğer aktivitelerden yararlanmak üzere bir serbest zaman sunduktan sonra ünlü kiremitli köprüde fotoğraf molası veriyor ve Of ya da Çayeli’nde bilgilendirileceğimiz bir çay fabrikasını ziyaret ediyoruz. Sonraki durağımız Maçka oluyor. Maçka Altındere Milli Parkı’na varıyor ve tadilatta olan Sümela Manastırı’na hareket ediyor ve manastırın fotoğraflarını dışarıdan çekiyoruz. 

   

 • 4. Gün 26 Ekim Cumartesi
  Ordu – Ünye – Terme – Samsun - Bandırma Vapuru - İlk Adım Anıtı - Dönüş Yolculuğu

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Ordu’ya yöneliyoruz. Burada fındık üretimi hakkında bilgilendirilip alış veriş yapabileceğimiz bir yerel fındık ürünleri mağazasını ziyaret ediyoruz. Buradan Kurtuluş mücadelesinin başlangıç noktası Samsun’a gidiyoruz. Samsun merkezdeki Bandırma Vapuru ve İlk Adım Anıtı gezilmesinin sonrasında Çorum’da Leblebi alışverişi molası veriyor; sonrasında da Amasya’ya varıyoruz. Bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz..

   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

- Özel tur araçları ile ulaşım
- Programda belirtilen geziler
- 2 gece otel konaklaması
- 3 Sabah kahvaltısı
- 2 Akşam yemeği
- Sümela minibüs transferi
- Milli park giriş ücretleri
- Rehberlik ve refakat hizmetleri
- Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
- Seyahat Sağlık Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

- Öğle yemekleri
- Yemeklerde alınacak içecekler
- Rafting, Kişisel harcamalar
- Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 831.25 TL
665 TL
Double 656.25 TL
525 TL
Triple 637.50 TL
510 TL
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 250.00TL
200 TL
7-12 Yaş 512.50 TL
410 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.