Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Düzce Çıkışlı
DÜZCE ÇIKIŞLI UÇAKLI KAPADOKYA KAYSERİ TURU (2 GECE)
20 Eylül 2019
22 Eylül 2019
1556.25 TL
1245 TL
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
20 Eylül 2019 - 22 Eylül 2019 Yarım Pansiyon
1245 TL
04 Ekim 2019 - 06 Ekim 2019 Yarım Pansiyon
1245 TL
18 Ekim 2019 - 20 Ekim 2019 Yarım Pansiyon
1245 TL

UÇAKLI KAPADOKYA KAYSERİ TURU

 

2 GECE 3 GÜN (2 GECE OTEL KONAKLAMASI)

 

YARIM PANSİYON 

 

KREDİ KARTLARINA 3 - 6 TAKSİT İMKANI

 • 1. Gün 20 Eylül Cuma
  Kayseri - Göreme Açık Hava Müzesi - Tokalı Kilise - Elmalı Kilise - Ürgüp - Üç Güzeller - Sinasos - Asmalı Konak

   

  04:30 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı
  05:00 Harbiye Askeri Müze Karşısı
  05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı 
  06:00 Alan Buluşma 

  Sabah Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar gidiş terminalinde Pegasus Havayollarına ait PC 2730 Sefer sayılı Kayseri uçağı ile 07:50’de Kayseri’ye hareket ediyoruz, Bizi bekleyen aracımıza binerek Panoramik Kayseri şehir turu ile serbest alınan sabah kahvaltısı sonrasında Nevşehir’e doğru yolumuza devam ediyoruz. Kapadokya bölgesinin en yüksek noktalarından biri olan Uç hisar kalesini panoramik olarak görüyor ve yörede çıkartılan onyx taşının işlenip hediyelik eşya haline gelene kadar geçirdiği evreleri görüyoruz. Sizlere verilen alışveriş molası sonrasında eski adıyla Korama bugünkü adıyla Göreme vadisi içinde bulunan Kızlar manastırı, St. Barbara şapeli, Yılanlı kilise, Elmalı kilise, Aziz Basil şapeli, Mutfak ve Kiler gezileri sonrasında duvarlarındaki freskler nedeni ile diğer kaya kiliselerden ayrılan tokalı kiliseyi görüyoruz. Şapkalı peribacalarının güzel örneklerinden olan üç güzeller peribacaları ve güvercinlik vadisinde vereceğimiz fotoğraf molalarının ardından Taş işçiliği ile ünlü Sinasosa geliyoruz. Asmalı Konak dizisine ev sahipliği yapan ilk konağın bulunduğu bu şirin kasabada yapacağımız yürüyüş sonrasında Ürgüp merkezinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Sonrasında çevrede yetiştirilen üzümlerden elde edilen Şarapların üretildiği şarap mahzeninde vereceğimiz alışveriş molası sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   

 • 2. Gün 20 Eylül Cuma
  Hacı Bektaş-i Veli Dergâhı - Nadar Avlusu - Hazret Avlusu Avanos - Çavuşin Kasabası - Dervent Vadisi - Paşabağı

   

  EKSTRA BALON TURU (Sabah saat 5.00-05.30 arası, araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımızı konakladığımız otelimizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar uzman ekipler tarafından uçuşa hazırlanırken, kahvaltımızı hafif bir şekilde yapıyoruz. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gün doğumuna yakın uçuşa başlayacaklardır. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuş sonunda konuklarımız için özel bir kutlama yapılacak,  ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası verilecektir. 07.00-07.30 civarında konuklarımız tekrar kendi araçlarımızla konakladıkları otellerine bırakılacaktır.)

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Horasan’da dünya’ya gelen dünya görüşü ile yerli yabancı birçok kişinin hoşgörüsünü kazanan Hacı Bektas-i Veli’nin Türbesi’nin bulunduğu Hacıbektaş İlçesi’ne gidiyoruz. Yeniçeri ocağında görev alan askerlerin bağlı bulunduğu dergâh 3 bölümden oluşmaktadır. Nadar-Meydan ve Hazret avluları, Dergâh içerisinde Üçler Çeşmesini, Aslanlı Çeşme’yi, Altılar Kapısını, Hasbahçe’yi, Çilehane’yi ve Kırklar Meydanı’nı ziyaretimiz sonrası Kızıl ırmağın kıyısında kurulan Çanak-Çömlek yapımı ile ünlü Avanos’a hareket ediyoruz. Hititlilerden günümüze miras kalan Çömlekçi çarkını kullanan ustaların bizlere sunacağı gösteriyi izliyor ve alışveriş yapma imkânı buluyoruz. Öğle yemeğimizi otantik bir restaurantta yöreye özgü yemekler eşliğinde alıyoruz. Yemek sonrasında eskiden Rumların yaşadığı Çavusin kasabasını geziyoruz. El tezgâhlarında dokunan yöreye özgü halıların imal edildiği halı dokuma atölyesinde bizlere verilen bilgileri dinlerken çaylarımızı yudumluyoruz. Peribacası oluşumlarının en güzel örneklerini görebileceğimiz Paşabağı gezimizde bölgedeki dervişlerin inzivaya çekildikleri peribacalarının arasında yürüyüş yapıyoruz. Değişik şekillere benzetilen peri bacalarının bulunduğu Dervent vadisinde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Aksam saatlerinde otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama (akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle birlikte yöreye özgü Kuzu gecesine katılıyoruz.)

   

 • 3. Gün 20 Eylül Cuma
  Derinkuyu Yer Altı Şehri - Ihlara Vadisi - Ağaç Altı Kilisesi - Yılanlı Kilise - Sümbüllü Kilise - Narlıgöl

   

  Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareketle otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin aylarca yasayabileceği mühendislik harikası olan Derinkuyu yeraltı şehri veya (Kaymaklı yeraltı şehri). Yer altı şehrindeki tüneller, kilise, yemekhane, kiler ve depo gibi yaşam birimlerini gördükten sonra güzergâhımız üzerinde bulunan ve volkanik bir arazi içerisinde yer alan Narlıgöl’ü(Krater Gölü),Orta Anadolu’nun en yüksek dağı olan Hasan dağı(panoramik) görerek Melendiz Çayının oluşturduğu bir kanyon-vadi olan Ihlara vadisine ulaşıyoruz. 14 km uzunluğunda 150 m. derinliğinde 300 m. genişliğinde ve 28 kıvrımdan oluşan bu doğa harikası vadide keşişlerin inzivaya çekildiği kiliselerden birkaç tanesi Ağaçaltı kilisesi, Yılanlı kilise ve Sümbüllü kiliseleri gezip Nevşehir havalimanına doğru yola çıkıyoruz.Pegasus Havayollarıile PC 2739 sefer sayılı 22:00 İstanbul uçağı ile İstanbul’a ulaşıyoruz.Sizleri aldığımız noktalara bırakırken bir başka organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

- 3* veya 4 * otellerde  2 gece yarım konaklama

- 2 Adet sabah kahvaltısı

- 2 Adet  akşam yemeği

- Lüks araçlar ile ulaşım

- Milli park giriş ücretleri

- Tüm çevre gezileri

- Araç içi sıcak ve soğuk ikramlar

- Profesyonel rehberlik

- Seyahat sağlık sigortası

- Gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

- Müze ve ören yeri giriş ücretleri

- Tüm öğle yemekleri 

- Yemeklerde alınan içecekler

- Özel harcamalar

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 1743.75 TL
1395 TL
Double 1556.25 TL
1245 TL
Triple 1500.00 TL
1200 TL
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 425.00TL
340 TL
7-12 Yaş 1181.25 TL
945 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.