Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
İstanbul Çıkışlı
İSTANBUL ÇIKIŞLI HERŞEY DAHİL KARADENİZ BATUM TURU
20 Eylül 2019
26 Eylül 2019
2118.75 TL
1695 TL
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
20 Eylül 2019 - 26 Eylül 2019 Herşey Dahil
1695 TL
27 Eylül 2019 - 03 Ekim 2019 Herşey Dahil
1695 TL
04 Ekim 2019 - 10 Ekim 2019 Herşey Dahil
1695 TL
11 Ekim 2019 - 17 Ekim 2019 Herşey Dahil
1695 TL

İSTANBUL ÇIKIŞLI HERŞEY DAHİL KARADENİZ BATUM TURU 

 

 

6 GECE 7 GÜN 

 

 

TAM PANSİYON KONAKLAMA

 

 

KREDİ KARTLARINA 3 - 6 TAKSİT İMKANI !

 • 1. Gün 20 Eylül Cuma
  Buluşma ve Hareket

  * 16:00 Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro İstasyonu Yanı)

  * 17:00 Harbiye  (Harbiye Askeri Müze Karşısı)

  * 18:00 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı)

  Tüm duraklarımızdan misafirlerimizi aldıktan sonra gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 • 2. Gün 20 Eylül Cuma
  Ordu, Boztepe, Giresun, Giresun Kalesi, Gümüşhane Karaca Mağarası, Zigana, Hamsiköy, Maçka

  Yol üzerinde ikramımız olan sabah kahvaltısını aldıktan sonra Ordu'ya hareket. Ardından otobüsümüz ile Boztepe'ye çıktıktan sonra teleferik ile Ordu’ya iniyoruz. Yolculuğumuza Giresun'da kısa bir mola vererek devam ediyoruz. Herkül’ün Altın Postu aramak için geldiği ve tarihin en acımasız savaşçı kavimlerinden biri olan Amazon’ların, erkeklerden uzak bir dünya kurarak yaşadığı ve birçok efsaneye sahip olan Giresun Adası’na tekne turu yapıyoruz. (Hava koşullarının uygun olması durumunda tekne turu yapılacaktır. Tekne turu yapılamazsa alternatif program Giresun Kalesi, Zeytinlik Mahallesi gezilecektir.) Harşit Vadisini takip ederek Torul üzerinden oluşum zenginliği bakımından dünyanın en güzel 2. mağarası Karaca Mağarası’nın ziyaret edilmesi. Yöresel öğle yemeği sonrasında Zigana Dağları’nın eteğindeki Hamsi köy bölgesinde fotoğraf molası ve sütlaç ikramı. Ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 3. Gün 20 Eylül Cuma
  Uzungöl, Of Çay Fabrikası, Rize, Pazar Kız Kulesi, Çayeli, Artvin, Arhavi, Hopa

  Sabah kahvaltı ardından Maçka Altındere Milli Parkı’na varış.  Gezimiz sonrası Kahvaltı sonrası Of ilçesinden Uzungöl'e doğru hareket ediyor Kiremitli Köprü (Hapsiyaş)'yü gördükten sonra Uzungöl’e çıkıyoruz. Göl kenarındaki restoranımızda öğle yemeği. Göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman imkanı. Fabrikada çay üretimi hakkında bilgilendirme almak için Çay Fabrikası ziyareti. Pazar’da Kızkulesi’nin fotoğraflanması için kısa bir mola ve ardından Artvin Arhavi’de özgürlük anıtının görülmesi.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 4. Gün 20 Eylül Cuma
  Batum, Rize

  Erken kahvaltı sonrası Batum'a doğru yola çıkıyoruz. Sarp Sınır Kapısı'ndan Gürcistan'a giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra bir tarafta deniz manzarasını diğer tarafta Andrew Heykeli'ni izleyerek ilerliyoruz. Yolumuz üzerinde Bayburt’tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Daha sonra ilk durağımız şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunan, Dünya'nın el ile hazırlanmış ikinci büyük bahçesi olan tropik bitkileri ile ünlü Batum Botanik Bahçesi. Burada yarım saatlik bir yürüyüş yapıp birbirinden farklı bitki örtüsünün yer aldığı bahçeyi geziyoruz. Ardından tekrar şehir merkezine dönerek öğle yemeği molası vereceğiz. Menüde Gürcü yemeklerinden tatma olanağımız var. Yemekten sonra yürüyerek tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni, tarihi Orta Cami, tiyatro binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanını göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Sarp Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye giriş yapıp otelden eşyalarımızı aldıktan sonra Ayder Yaylası’na hareket. Sınır geçişleri yaya olarak yapılmaktadır.Yoğunluğa göre geçiş süresi 1-2 saat sürmektedir. B. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 5. Gün 20 Eylül Cuma
  Ayder Yaylası, Laz Konakları, Palovit Şelalesi, Zilkale, Şenyuva, Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Rafting, Kalegon, Gelintülü Şelalesi

  Burada bizi bekleyen minibüslerimizle Fırtına Vadisi içinde bir tarafta yeşilin her tonunu, bir tarafta Fırtına Deresi’ni, bir tarafta bozulmamış yöre mimarisinin örneklerini görecek ve kemer köprüleri gezeceğiz. İlk durağımız "Sevdaluk" dizisinin çekildiği Şenyuva (Çinçiva) köyü. Köyü ve buradaki kemer köprüyü gezdikten sonra yolculuğumuz Zilkale’ye doğru devam edecek. Denizden 750 m, hemen altında akmakta olan Fırtına Deresi’nden de 100 m yükseklikte, sarp bir kaya üzerinde 14. yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen Zilkale, ihtişamlı görüntüsüyle yüzlerce metre ötelerden de görülebiliyor. Kaleyi önce uzaktan görüntüleyip ardından içini gezeceğiz. Sonraki durağımız Kaçkar Dağları Milli Parkı içerisindeki Palovit Şelalesi, Rize’nin debisi en yüksek şelalelerinden biridir. Gür bir orman içindeki bu ünlü şelale, yaklaşık 15 metre yükseklikten köpük köpük çağıldıyor dere yatağına doğru. Şelalenin fotoğraflanmasından sonra Fırtına Vadisi’nde öğle yemeği molası veriyoruz. Dileyenlere rafting imkanı. Ayder Yaylası’na hareket. Kalegon mevkii ve Gelin tülü Şelalesi’nin görülmesi. Ayder kaplıcalarından yararlanma. Akşam yemeği sonrası  yöresel  tulum  eşliğinde  horon.  Konaklama otelimizde.

 • 6. Gün 20 Eylül Cuma
  Akçaabat, Sürmene, Trabzon, Ayasofya, Atatürk Köşkü, Rize Bezi, Ordu, Fatsa, Samsun

  Sabah kahvaltımızın ardından Rize’de geleneksel tahta tezgâhlarda dokunan Rize Bezi, Sürmene’de Sürmene bıçakları ve Trabzon’da Kazaziye sanatı hakkında bilgilendirme. Ardından Atatürk’ün Köşkünü ziyaret. 13. yy Bizans kilisesi Ayasofya Camisinde fresklerin görülmesi. Akçaabat’ta denize nazır restoranımızdaki öğle yemeğinde ünlü Akçaabat köftesinin tadına bakma olanağı. Fındığın memleketi Ordu’da fındık üretimi hakkında bilgilendirme sonrasında Samsun’a hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 7. Gün 20 Eylül Cuma
  Samsun, Terme, Ünye, Bandırma, Amasya, Yeşilırmak, Ferhat Şirin Su Kasrı, Çorum, İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası Atatürk ve silah arkadaşlarını 19 Mayıs 1919'da Samsun'a getiren Bandırma Vapuru'nun orijinaline sadık kalınarak yapılan gemi müze'yi, Samsun'nun simgesi haline gelen Atatürk Heykeli'ni gördükten sonra Amasya’ya hareket. Kral Kaya Mezarları’nın fotoğraflanması ve ardından Çorum’da Leblebi alışverişi sonrasında İstanbul'a hareket. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


-Tüm İçecekler (öğle yemeklerinde, araçta çay, kahve,su ikramı) 

-Lüks Araçlar İle Ulaşım

-Programda belirtilen tüm çevre gezileri

 -5 gece Otel Konaklama

-Yöresel 5 öğle yemeği 

-Hamsiköy'de sütlaç ikramı 

-Açık büfe akşam yemekleri 

-Ayder Yaylası Milli park girişleri

-Şenyuva Zilkale Minibüs Transferi ücreti  

-Palovit Şelaleleri Turu 

-Boztepe`de teleferik ücreti

-Karaca Mağarası girişi 

-Zilkale girişi

-Atatürk köşkü giriş ücreti

-Mini Amasya Girişi 

-Batum turu 

-Botanik Parkı girişi 

-Boulevard turu 

-Ayder`de size özel tulum ziyafeti ve horon

-Profesyonel Rehberlik Hizmeti

-Seyahat sigortası güvence poliçesi 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Tüm Özel Harcamalar

- Yurt Dışı Çıkış Harcı (50 TL)

- Son Gün Öğle Yemeği

 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 2493.75 TL
1995 TL
Double 2118.75 TL
1695 TL
Triple 2056.25 TL
1645 TL
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 1681.00TL
1344.8 TL
7-12 Yaş 1843.75 TL
1475 TL

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.